پیام نوروزی رییس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر
دکتر حسن حبیبی در پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفتند.
 يکشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بومی سازی تجهیزات دریانوردی توسط جوانان بوشهری
استان بوشهر با دارابودن بیش از 600 کیلومتر مرز دریایی، همواره نقش اثرگذار و کلیدی در صنایع دریایی کشور ایفا می‌کند؛ مهندسان جوان بوشهری با بومی‌سازی تجهیزات دریانوردی نیز گام‌های بسیار مهمی برداشتند.
 جمعه ٢٧ اسفند ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گفتگو؛
3 بوشهری که ایران را در ساخت پهپاد رقیب جدی جهان کردند+عکس
طی چند دهه اخیر، با تاکید مقام معظم رهبری بر بومی‌سازی تکنولوژی‌های روز دنیا و تمرکز شرکت‌های دانش‌بنیان، جمهوری اسلامی با علم و اتکا بر توان داخلی در بین کشورهای برتر تولیدکننده پهپاد قرار گرفت. جوانان بوشهری نیز از حرکت در این مسیر بازنماندند و با ابتکار عمل در تولید پهپاد گام برداشتند.
 چهارشنبه ١١ اسفند ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برای نخستین بار در کشور؛
پروژه تکثیر و پرورش صدف خوراکی بصورت تجاری با اخذ اولین مجوز رسمی و صدف مروارید ساز بصورت پایلوت درکشور و حاشیه خلیج فارس در پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر اجرا شد.
دکتر خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از نخستین پروژه‌ تولید تجاری و تکثیر پرورش صدف خوراکی کشور در پارک علم و فناوری خلیج فارس بازدید کرد.
 سه شنبه ٢٦ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید صدف خوراکی با خلاقیت نخبه بوشهری
بازدید دکتر خیرالدین معاون فناوری وزیر علوم از تنها مرکز تولید صدف خوراکی خاورمیانه
دکتر خیرالدین معاون فناوری وزیر علوم از تنها مرکز تولید صدف خوراکی خاورمیانه بازدید کرد.
 دوشنبه ٢٥ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسن حبیبی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر با صدور پیامی سالروز چهل وسومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت متن این پیام بدین شرح است:
دکتر حسن حبیبی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر با صدور پیامی سالروز چهل وسومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت متن این پیام بدین شرح است:
 سه شنبه ١٢ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مدیر تعاون روستایی استان بوشهر با رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار شد
حضور مدیر تعاون روستایی استان بوشهر در پارک علم و فناوری خلیج فارس و نشست با رییس پارک علم و فناوری خلیج فارس و معاون فناوری‌ و نوآوری، در این نشست راه های توسعه همکاری پارک علم و فناوری خلیج فارس با تعاون روستایی استان بوشهر پیرامون هوشمندسازی زنجیره‌های تأمین و توزیع محصولات کشاورزی، افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و استفاده از ایده ها و استارتاپ ها بررسی شد.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوانانی که از زباله، بنزین و گازوئیل تولید می‌کنند!/ آمریکا و اروپا مشتریان اختراع جذاب+ عکس
یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر توانسته از زباله گازوئیل و بنزین تولید کند تا کشورهای دنیا مشتریان این اختراع جذاب شوند.
 شنبه ٢ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت دانش بنیان مانا ابتکار مهر ایرانیان موفق به طراحی و ساخت پلنوم کامپوزیتی توربین ملی گاز شد
معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر گفت: شرکت مانا ابتکار مهر ایرانیان به عنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان این پارک موفق به طراحی و ساخت پلنوم کامپوزیتی توربین ملی گاز شد.
 دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست در عسلویه برپا شد
سومین نمایشگاه تخصصی، فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست و نخستین نمایشگاه اچ.اس.ای در صنعت نفت گاز و پتروشیمی روز یکشنبه در آیینی با حضور شماری از مسئولان استان بوشهر در عسلویه برپا شد.
 يکشنبه ١٩ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>