پنجمین نشست کارگروه حمایت از تولید دانش بنیان و صیانت از نخبگان برگزار شد


نشست کارگروه حمایت از تولید دانش بنیان و صیانت از نخبگان با حضور بازرس کل و معاون سازمان بازرسی استان بوشهر، رییس و معاون فناوری پارک علم و فناوری خلیج فارس و مدیران عامل شرکت های فناور مرکز رشد کنگان برگزار شد.

شهبازی مدیرکل سازمان بازرسی استان گفت: در نشستی که با حضور مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد کنگان برگزار شد مسائل و مشکلات پیش روی این شرکت ها بررسی شد.

شهبازی افزود: کارگروه حمایت از تولید دانش بنیان و صیانت از نخبگان در راستای شعار سال ایجاد شده که با حضور در مراکز رشد شهرستان ها از نزدیک با مدیران شرکت های دانش بنیان دیدار و دغدغه ها را می شونیم، تسریع در پرداخت تسهیلات و تسهیل صدور مجوزها از جمله درخواست های مطرح شده است که برنامه ریزی لازم جهت رفع این موارد صورت گرفته است.

جعفری معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس نیز گفت: پنجمین نشست کارگروه حمایت از تولید دانش بنیان و صیانت از نخبگان در مرکز رشد شهرستان کنگان برگزار شد.

جعفری اظهار داشت: این کارگروه بصورت منظم به منظور رفع مشکلات شرکت های فناور و دانش بنیان در مراکز رشد استان و ستاد پارک برگزار می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *