نشست بررسی روند اجرای مصوبات قرارگاه اقتصاد دانش‌بنیان استان بوشهر برگزار شد


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، نشست بررسی روند اجرای مصوبات قرارگاه اقتصاد دانش بنیان استان بوشهر با حضور دکتر حیدریه مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری‌ برگزار شد.

دکتر دشتی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس اظهار داشت: در سال جاری دو نشست قرارگاه توسعه اقتصاد دانش بنیان استان بوشهر برگزار شده است که ۱۷ مصوبه داشته است.
دکتر دشتی افزود: در این نشست، مصوبات قرارگاه مورد بررسی قرار گرفت، زیرسازی معابر پارک علم و فناوری که از مصوبات قرارگاه بوده است در حال انجام است و در صورت تامین اعتبار و ایجاد تاسیسات زیربنایی امکان واگذاری زمین به واحدهای فناور وجود دارد.
دشتی اظهار داشت: راه اندازی مرکز رشد عسلویه با واگذاری فضا به واحدهای فناور عملاً آغاز گردیده است و متقاضیان فضای اداری در مرکز رشد عسلویه را تحویل گرفته اند.
دبیر قرارگاه توسعه اقتصاد دانش بنیان استان بیان داشت: جلسات ستاد اقتصاد دانش‌بنیان استان به صورت هدفمند و در راستای توسعه فعالیت شرکت های دانش‌بنیان و واحد‌های فناور برگزار خواهد شد.
دکتر حیدریه مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری‌ بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: با توجه به پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ در سال جاری و تلاش موفق پارک علم و فناوری در جذب کامل تسهیلات، انتظار می رود تا پایان سال شاهد رونمایی از محصولات فناورانه جدید و افزایش اشتغال در شرکت های دانش بنیان باشیم.
حیدریه افزود: برنامه ریزی های لازم برای استفاده حداکثری از ظرفیت واحدهای فناور و‌ شرکت‌های دانش‌بنیان در استان در حال انجام است و در بحث اعطای تسهیلات حمایت خوبی از این شرکت ها انجام شده و سعی می شود از محصولات و خدمات واحدهای فناور و دانش‌بنیان در استان بیشتر استفاده شود.
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری بیان داشت: دستگاه های اجرایی و سازمان‌های استان بوشهر باید محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از طریق شرکت های دانش‌بنیان تامین کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *