دیدار رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر)، دکتر رحمن دشتی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) با حضرت آیت اله صفایی بوشهری امام جمعه محترم بوشهر و نماینده مغزز ولی فقیه در استان بوشهر دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر دشتی اهم اقدامات و فعالیت های انجام شده در ماه گذشته را تشریح نمودند.
در ادامه رئیس پارک استان گزارش جامعی از خدمات پارک علم و فناوری ارائه و در خصوص مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان، نیازهای زیرساختی مراکز رشد و برنامه های در دست اجرا مطالبی را مطرح نمودند.
دکتر دشتی در این دیدار، راه اندازی مرکز رشد انرژی عسلویه، پیگیری تکمیل و راه اندازی شهرک زیست فناوری دلوار، فعال سازی حوزه زیست فناوری و کشاورزی دانش بنیان در استان، اجرای زیرساخت طرح جامع عمرانی جهت واگذاری به شرکت‌های فناور و دانش بنیان را از برنامه‌های پیشروی پارک علم و فناوری خلیج فارس بر شمردند.
آیت الله صفایی بوشهری در این دیدار با ابراز خرسندی از فرهنگ سازی ایجاد شده در زمینه توسعه دانش بنیان استان بیان داشتند: پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان باید به طریقی برنامه ریزی نمایند که ضمن شناسایی نیازهای پنجاه سال آینده جامعه و صنعت، بتوانند پاسخگوی این نیازها و استفاده کننده از فرصت ها باشند. ایشان در ادامه از مدیران پارک خواستند که بازارسازی و بازاریابی برای محصولات و خدمات واحدهای فناور را بصورت جد دنبال نمایند، زیرا این مهم باعث افزایش درآمد اختصاصی پارک و مستقل شدن از بودجه ها و اعتبارات دولتی می گردد.
در این دیدار معاون پشتیبانی و اجرایی، رئیس اداره عمرانی و مسئول حراست نیز حضور داشتند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *