اعضای شورای فناوری پارک علم و فناوری خلیج فارس منصوب شدند


معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکام جداگانه‌ای رئیس، دبیر و اعضای شورای فناوری پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم در احکامی جداگانه دکتر ابوالحسن رزمی‌نیا را به عنوان رئیس شورای پارک علم و فناوری خلیج فارس منصوب کرد.

بر اساس این احکام؛ مهندس عبدالحسن بهرامی معاون فناوری و نوآوری پارک (دبیر شورا)، دکتر محمد مدرسی رئیس دانشگاه خلیج فارس، دکتر محسن مظلوم فارسی باف مدیر پژوهش و فناروی شرکت ملی گاز ایران، مهندس مسعود نصوری مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر، مهندس جواد سهیلی مدیر بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی، دکتر اکرم فرهادی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عمار جعفری مدیر مرکز رشد علم و فناوری کنگان و دکتر مسعود بهزادی نژاد نماینده واحدهای فناور به عنوان اعضای جدید شورای فناوری پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) منصوب شدند.

در متن حکم آمده است؛ با استناد به بند و ۹-۱ ماده ۹ اساسنامه پارک‌های علم و فناوری، به موجب این حکم به مدت ۲ سال به عنوان رئیس، دبیر و عضو شورای پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) منصوب می شوید.

امید است با عنایت الهی، تلاش و کوشش؛ زمینه لازم برای جلب مشارکت متخصصان و مسئولان زیربط در پیشبرد اهداف آن پارک علم و فناوری فراهم شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *