چاپ        ارسال به دوست

انتصاب مدیر امور موسسات و بازاریابی و سرپرست مرکز رشد علم و فناوری شهرستان تنگستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، دوشنبه 28 اسفند ماه 1396 جناب آقای سید علی جعفری به عنوان مدیر امور موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری خلیج فارس و جناب آقای مهندس محمد محمدی به عنوان سرپرست مرکز رشد علم و فناوری شهرستان تنگستان معرفی گردیدند.

در این جلسه که با حضور تمامی مدیران و کارکنان پارک علم و فناوری خلیج فارس به مناسبت پایان سال 1396 برگزار گردید، دکتر حبیب رستمی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس با بیان عملکرد پارک در سالی که گذشت گفت: با تمامی مشکلات و کاستی های مالی و بودجه ای روند مثبت و پیشرفت سازمانی و واحدهای فناور را داشته ایم که این با تلاش و پشتکار تمامی کارکنان پارک و واحدهای فناور به دست آمده است.

دکتر رستمی افزود: در راستای انسجام بیشتر در اجرای وظایف سازمان و پیگیری امور واحدهای فناور جناب آقای سید علی جعفری به عنوان مدیر امور موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری خلیج فارس و جناب آقای مهندس محمد محمدی به عنوان سرپرست مرکز رشد علم و فناوری شهرستان تنگستان منصوب می گردند.

در این نشست همچنین از خدمات و زحمات سرکار خانم خاجو مدیر پیشین امور موسسات و سرکار خانم حاجیانی مسئول دفتر ریاست تقدیر به عمل آمد.

 


١٠:٤٥ - دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٢٧    /    تعداد نمایش : ٣١٩٥