چاپ        ارسال به دوست

کسب مقام نخست مسابقات طراحی و ساخت هواپیماهای بدون سرنشین دانشگاه صنعتی شریف توسط تیم متین شرکت نیرو آزمون

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، تیم متین شرکت نیرو آزمون از واحدهای فناور پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر موفق به اخذ مقام نخست و بالاترین امتیاز مسابقات طراحی و ساخت هواپیماهای بدون سرنشین دانشگاه صنعتی شریف گردیده است.

ستاد برگزاری مسابقات در اطلاعیه شماره 28 اسامی 8 تیم شرکت کننده در این مسابقات که بالاترین امتیاز را کسب نموده اند اعلام نموده که در این اسامی تیم متین شرکت نیرو آزمون بوشهر از واحدهای فناور پارک علم و فناوری خلیج فارس که از طرف دانشگاه آزاد بوشهر حضور یافته بود موفق به اخذ امتیاز 8000 بالاترین امتیاز این مسابقات گردید.

شایان ذکر است تیم شبح خلیج فارس شرکت مهارت گستر لیان از واحدهای فناور پارک علم و فناوری خلیج فارس که از طرف دانشگاه خلیج فارس بوشهر در این مسابقات حضور یافته بود نیز به مقام 5 این مسابقات دست یافت.

این مسابقات که به همت پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی و مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری از خردادماه سال گذشته آغاز شده است، 40 تیم از 27 دانشگاه و شرکت دانش‌بنیان حضور یافته بودند.


٠٨:٣٥ - يکشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٧١٨