چاپ        ارسال به دوست

با هدف آشنایی با آشنایی با الزامات راه اندازی کسب و کار توسط مرکز رشد علم و فناوری تنگستان برگزار گردید

کارگاه آموزشی "نحوه راه اندازی کسب و کارهای نوپا"

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، چهارشنبه  ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ کارگاه آموزشی "نحوه راه اندازی کسب و کارهای نوپا"با هدف آشنایی با الزامات راه اندازی کسب و کار توسط مرکز رشد علم و فناوری تنگستان برگزار گردید.

محمدی سرپرست مرکز رشد علم و فناوری شهرستان تنگستان در این باره گفت: این کارگاه آموزشی با برنامه ریزی مرکز رشد علم و فناوری تنگستان و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان با حضور اساتید و دانشجویان این دانشگاه و افراد علاقمند کارآفرینی و نوآوری برای اولین بار در تنگستان برگزار شد.

موارد مطرح شده در این کارگاه آموزشی شامل پیشینه کسب و کارها در ایران و جهان، نمونه ها و دلایل شکست کسب و کارها، بررسی نمونه های موفق و همچنین ارائه پیشنهاداتی در حوزه کسب و کارهای جدید متناسب با پتانسیل‌های طبیعی منطقه  و توانمندی های فردی توسط استاد ارجمند جناب آقای منصوری فرد از مدرسین حوزه کارآفرینیبه حاضرین ارائه گردید.

محمدی در پایان افزود: مرکز رشد علم و فناوری تنگستان با هدف ترویج و حمایت از کسب و کارهای دانشی این آمادگی را دارد که از طرح‌های نوآورانه و فناورانه حمایت‌ و پشتیبانی نماید؛ لذا متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ساختمان این مرکز واقع در شهر اهرم ضلع جنوبی میدان امام خمینی مراجعه نمایند.

 


١٣:٠٤ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤٠    /    تعداد نمایش : ٢١٨٧