چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه اول برترین مرکز رشد جوان در حوزه فناوری نانو توسط مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس بوشهر

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، شنبه 15 مهرماه 1396 در حاشیه برگزاری دوازدهمین جشنواره و دهمین نمایشگاه نانو فناوری ایران برترین های حوزه نانو فناوری معرفی گردیدند که در این مراسم مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس بوشهر موفق به کسب رتبه اول برترین مرکز رشد جوان در حوزه نانو فناوری در بین تمامی مراکز رشد علم و فناوری کشور گردید.

همچنین مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس بوشهر در رده بندی کلی در بین 30 مرکز رشد کشور پس از مرکز رشد نانو شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، مرکز رشد سازمان پژوهش های صنعتی ایران و مرکز رشد پلیمرایران در رتبه چهارم کشور قرار گرفت.

در این مراسم دکتر مهدی مزارعی رئیس مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس تندیس و لوح برترین مرکز رشد جوان را از مسئولین برگزاری دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه نانو فناوری ایران دریافت نمود.

دکتر مزارعی در این خصوص گفت: تمامی افتخار کسب این رتبه و جایگاه متعلق به شرکت ها و تیم هایی است که طی سال های اخیر در حوزه نانو فناوری تلاشهای قابل تقدیری داشته اند و ما تمامی تلاشمان را در حمایت از شرکت ها فعال در این حوزه و همچنین رشد و پیشرفت و توسعه تجاری سازی محصولات نانو فناوری در سطح استان بوشهر و کشور خواهیم نمود.


٠٨:٠٩ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٠٣٢